Nowy rejestrator TPM-RD2

rejestrator czasu pracy z ekranem dotykowym TPM RD2

Przedstawiamy Państwu nasz nowy rejestrator TPM-RD2 z ekranem dotykowym oraz szczelną obudową ABS.

Rejestrator TPM-RD2 został zaprojektowany zarówno do pracy w Systemie rejestracji czasu pracy jak również w Systemie kontroli czynności i zleceń produkcyjnych oraz usługowych. Pozwala też na pracę w obu tych systemach jednocześnie.


Ekran jest dotykowy, rezystancyjny, o przekątnej 5″ i rozdzielczości 800×600 px. Na ekranie wyświetlany jest interfejs graficzny umożliwiający pracownikowi rejestrację czasu pracy oraz rejestrację czynności związanych z obsługą zleceń. Zastosowanie ekranu dotykowego zapewnia wyjątkową prostotę obsługi oraz rozbudowaną funkcjonalność.


Obudowa jest wykonana z polistyrenu oraz ABS. Panel frontowy natomiast jest zabezpieczony specjalną folią poliestrową Autoflex, chroniącą ekran dotykowy i obiektyw kamery. Folia jest elementem wymiennym, dlatego w przypadku jej nadmiernego zużycia/zniszczenia można w łatwy sposób wymienić ją na nową. Obudowa rejestratora przystosowana jest do montażu na ścianie za pomocą dedykowanego uchwytu.


Rejestrator ma wbudowaną kamerę, która wykonuje zdjęcie osoby rejestrującej zdarzenie. Kamera ta posiada matrycę SONY IMX219 o rozdzielczości 8Mpx.

Rejestrator odczytuje karty zbliżeniowe w standardzie Unique (125 kHz), jako opcja występuje również możliwość odczytu kart przez rejestrator w standardzie Mifare Classic (13,56 MHz).


Ponadto do rejestratora można podłączyć czytnik kodów kreskowych, który znacznie przyspiesza wprowadzanie danych.
Dzięki bezpośredniemu połączeniu z bazą danych każda rejestracja jest weryfikowana pod względem poprawności danych. W przypadku rejestracji dla Systemu rejestracji czasu pracy rejestrator wyświetla tylko możliwe dla pracownika odbicia, co w znacznym stopniu zmniejsza liczbę pomyłek.
W przypadku rejestracji dla Systemu kontroli czynności i zleceń produkcyjnych oraz usługowych pracownik w każdej chwili może sprawdzić na rejestratorze status aktualnie wykonywanej czynności oraz wyświetlić listę ostatnich zarejestrowanych czynności.


Podstawowe informacje o rejestratorze TPM-RD2.

 • Ekran dotykowy pokazujący szczegółowe informacje
 • Bezpośrednia komunikacja z bazą danych
 • Wbudowana kamera do foto-rejestracji*
 • Obsługa ponad 200.000 kart
 • Posiada pamięć na ponad 16.000.000 zdarzeń
 • Komunikacja za pomocą TCP/IP, WiFi
 • Możliwość podpięcia czytników kodów kreskowych
 • Zasilanie 12V / 1.2 A
 • Pracuje w temperaturze od 0 do 55 °C
 • Obudowa ABS z uszczelką stanowiącą dodatkową ochronę przed pyłem i wilgocią
 • Wymiary 215 x 149 x 30/52 mm


Zdalna administracja oraz aktualizacja oprogramowania z poziomu programu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi Systemami rejestracji czasu pracy, kontroli produkcji oraz kontroli dostępu.